Dziękuję!

Za zapisanie się do naszej bazy!


Pokaż swój produkt z najlepszej strony. Spot to krótka forma filmowa przeznaczona do emisji w TV lub w Social Media. Skupimy uwagę Twoich klientów na najważniejszych walorach produktu. To po prostu film, który sprzedaje.

To najlepszy wybór, kiedy Twój produkt lub usługa są nieco bardziej skomplikowane. Dłuższy od spotu reklamowego, pozwala wyjaśnić więcej zagadnień. Pomożemy Ci dotrzeć do Twoich klientów, aby już dziś podjęli słuszną decyzję.

Zamień nudną instrukcję obsługi na atrakcyjne wideo lub przekaż swoją wiedzę w najlepszy dostępny sposób. Filmy tego typu pomogą Ci oszczędzić też mnóstwo czasu na powtarzalnych czynnościach szkoleniowych.

Dobry pracownik to prawdziwy skarb. Zaprezentuj swoją firmę jako wymarzone miejsce do pracy, przyciągnij najlepszych kandydatów i daj sobie szansę na prawdziwy rozwój.

Każda marka musi prowadzić komunikację ze swoimi klientami i fanami. Konsupcja treści wideo w internecie każdego roku rośnie niemal dwukrotnie, dziś atrakcyjny content filmowy to po prostu „must have”.

W ten sposób wykreujesz lub podtrzymasz wizerunek Twojej firmy. Buduj zaufanie, pokaż swój profesjonalizm i spraw, aby konkurencja zsiniała z zazdrości!

Możesz organizować najlepsze eventy, ale bez dobrej promocji będę świecić pustkami. Wideorelacja wiernie i atrakcyjnie pokaże rozmach Twoich wydarzeń oraz przyciągnie nowych gości.

Masz świetny projekt, ale brakuje Ci funduszy? Dziś to nie kłopot, inni chętnie go sfinansują. Muszą tylko uwierzyć w Twój pomysł. Pomożemy Ci zbudować zaufanie wśród społeczności i osiągnąć Twój wymarzony cel.

Przygotowałem dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę, 4 autorskie LUT'y, których możesz użyć w każdym programie montażowym.

Jak możesz je zdobyć?

1. Podziel się informacją o darmowym Kursie Montuj w Davinci Resolve w swoich social media! (koniecznie zostaw link)
2. Zrób zrzut ekranu swojego posta.
3. Wyślij mi go na adres Maciek@studioyotka.pl
4. W mailu zwrotnym dostaniesz moje autorskie LUT’y.
Proste prawda? Dzięki Tobie jeszcze więcej osób będzie mogło skorzystać z okazji i nabyć nową umiejętność.

  Imię*

  Email*

  Telefon

  Czego potrzebujesz?

  Przybliżony budżet

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji, odezwij się do nas...

  ...lub użyj formularza kontaktowego.

   Imię*

   Email*

   Telefon

   Czego potrzebujesz?

   Opowiadamy obrazem,
   by lepiej komunikować Twoją wizję

   Dziś każdy detal ma znaczenie. Twoja marka zasługuje na opowiedzenie swojej historii w najbardziej porywający i autentyczny sposób.

   Gwarantujemy filmy najwyższej jakości, dostarczane zawsze na czas. Dbamy o Twoje materiały, przechowując je bezpiecznie na trzech dyskach i archiwizując przez 10 lat. Wiemy, jak ważne są prawa autorskie, dlatego każdy element filmu jest w 100% legalny.

   Twój biznes jest dynamiczny, a my rozumiemy, że potrzeby mogą zmieniać się w czasie. Nasze wsparcie nie kończy się wraz z oddaniem filmu. Oferujemy darmowe korekty przez okres od 3 do 12 miesięcy.

   Zdajemy sobie sprawę, że zarządzanie budżetem jest istotne dla Twojej firmy. Dlatego jesteśmy elastyczni finansowo, dostosowując warunki płatności do Twoich preferencji i możliwości.

   Świadczymy usługi wysokiej jakości i jesteśmy dumni z projektów, które dostarczamy. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz z nas zadowolony, możesz zrezygnować ze współpracy na etapie tworzenia scenariusza. To gwarancja zero ryzykazwrócimy Ci wszystkie wpłacone pieniądze.

   Twoja historia zasługuje na to, aby być opowiedziana. Skontaktuj się z nami, dowiedz się, jak możemy Ci pomóc i odkryj siłę prawdziwego storytellingu